Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat süresi:

Sitemiz üzerinden sipariş verdiğiniz mal/mallar 5 (beş) iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilir.

Sitemiz üzerinden sipariş verdiğiniz günlük ya da konaklamalı gelişim dalışları ile kurs ya da eğitimleri, rezervasyonlarınız için 3 (üç) iş günü içerisinde bize ilettiğiniz iletişim bilgileriniz üzerinden sizinle temasa geçilir. Katılmak istediğiniz etkinlik için gerekli bilgiler size iletilerek katılım tarihiniz kesinleştirilir ve rezervasyonunuz onaylanır.

Sipariş/rezervasyon iptali:

Siparişlerinizi; mal/malları, taşıyıcı kargo firması, tarafımızdan teslim almadan önce, günlük ya da konaklamalı gelişim dalışları ile kurs ya da eğitimleri ise sizinle iletişime geçilip rezervasyonunuz onaylanmadan önce istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Bunun için bize info@tbk.org.tr adresine e-posta ile sipariş/rezervasyon numaranızı göndererek talepte bulunmanız yeterlidir. Sipariş/rezervasyon numaranızı eklemeyi lütfen unutmayın!

Siparişiniz kargoya verildikten ya da rezervasyonunuz kesinleştirilip onaylandıktan sonra ise iade ve iptal prosedürleri geçerli olacaktır. Bunun için alttaki iade ve iptal kısmında detaylı açıklamayı bulabilirsiniz.

İade ve iptal:

Mal/mallar siparişlerinizi 7 (yedi) gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade talebinizi info@tbk.org.tr adresine e-posta yolu ile sipariş numaranızı ekleyerek göndermeniz gerekmektedir. İade edeceğiniz mal/malların kullanılmamış ve paketi de dahil olmak üzere zarar görmemiş olması gerekmektedir.

İade talebinizin sonrasında iade etmek istediğiniz mal/malları göndereceğiniz adres bilgilerini sizinle paylaşacağız. Mal/malları gönderirken size geldiği gibi özenle ve kargoda hasar görmeyecek şekilde paketlemenizi rica ederiz. Mal/mallar ile birlikte size gönderilen faturanın aslını da bize iletmenizi rica ederiz. Faturasız iade kabul edemiyoruz.

Günlük ya da konaklamalı gelişim dalışları ile kurs ya da eğitimleri rezervasyonlarınızın iptali talebinizi info@tbk.org.tr adresine e-posta yolu ile sipariş/rezervasyon numaranızı ekleyerek göndermeniz gerekmektedir. Katılım tarihiniz kesinleştirilmemiş ve henüz onaylanmamış rezervasyonlarınızda iptal talebinizin bize ulaşmasının ardından 3 (üç) iş günü içinde ücret iadeniz yapılarak iptal edilir.

Katılımınız kesinleştirilmiş ve onaylanmış sipariş/rezervasyonlarınızda alttaki iptal koşulları geçerli olacaktır.

Kurs ya da eğitimler:

Etkinlik başlangıcı gün ve saatinden 72 saat öncesine kadar; ücretin tamamı iade edilir.

Etkinlik gün ve saatine; 72 saatten az kalması halinde ücret iadesi yapılmaz.

Günlük gelişim dalışları:

Etkinlik gün ve saatinden 24 saat öncesine kadar; ücretin tamamı iade edilir.

Etkinlik gün ve saatine; 24 saatten az kalması halinde ücret iadesi yapılmaz.

Konaklamalı gelişim dalışları:

Etkinlik gün ve saatinden 10 gün öncesine kadar; ücretin tamamı iade edilir.

Etkinlik gün ve saatine; 10 günden az, 24 saatten fazla kalması halinde sipariş/rezervasyon tutarınızın %75 ‘i iade edilir.

Etkinlik gün ve saatine; 24 saatten az kalması halinde ücret iadesi yapılmaz.