Dalış Teknesi

TBK 1954 Dalış Teknemiz

2020 yılında kulüp envanterimize katılan TBK 1954 Teknesinin yaz yolcu kapasitesi 33, kış yolcu kapasitesi 16′ dır. Aynı anda 20 dalıcının kuşanıp hazırlanabilmesine imkan sağlanabilmektedir. Teknemizde dalış tüplerinin dolumunu sağlayan bir adet kompresör, gerektiği zamanlarda kullanıma hazır 380V ve 220V jenaratör, soyunma kabini, WC ve platformda duş bulunmaktadır. Islak elbiseler için tüm dalıcılara yetecek kadar askılık mevcuttur.

Dalış okulumuzun eğitim dalışları, dalış teknemiz ile Adalar mevkiinde yapılmaktadır. Ayrıca sezon başlarında ve sonlarında Pazar günleri, yüksek sezonda ise hem Cumartesi hem Pazar olmak üzere her hafta sonu Adalar mevkiinde Gelişim Dalışları düzenlenmektedir.

Teknemiz programlı seferlerinin dışında talep olması halinde özel gruplara da günü birlik olarak kiralanabilmektedir. Bu konu ile ilgili taleplerinizi info@tbk.org.tr e-posta adresine gönderebilirsiniz.

TBK 2021 Takip Teknemiz

2021 yılında kulüp envanterimize katılan 20 HP motora sahip 5 m boyundaki TBK 2021 takip teknemiz dalış esnasında dalıcılarımızın güvenliğini sağlamak için kullanılmaktadır.

Başa dön tuşu