GELİŞİM DALIŞLARI

Gelişim dalışlarının duyurularını öncelikli olarak almak için, buraya tıklayarak whatsapp duyuru grubunuza katılabilirsiniz.

Marmara denizi Prens Adaları civarında yapılacak olan Gelişim Dalışları, günübirlik olarak düzenlenmektedir. Hava koşullarına bağlı olmak şartıyla genellikle gün içinde 2 dalış olarak gerçekleştirilir. TBK 1954 isimli dalış teknemiz, Türk Balıkadamlar Spor Kulübü Sahil Tesisleri’ önünde bulunan iskelemizden saat 09:30’da hareket eder. Katılımcı sayısı kontenjan dahilinde sınırlıdır. Katılmak isteyenler; başvuru linki üzerinden ön ödemelerini yaptıktan sonra yönlenecekleri sayfadan, başvuru formu doldurarak rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Başvuruyu yapmış olmanız etkinliğe katılacağınız anlamına gelmemektedir. Rezervasyonu kesinleşen katılımcılar, dalış whatsapp gurubu üzerinden bilgilendirilir. Kontenjan dışı kalan katılımcıların ücretleri iade edilir.

Katılım bedeli; dalıcılar ve dalış yapmayan misafirler, fark etmeksizin gün başına 1.100 TL’ dir. (Türk Balıkadamlar Spor Kulübü üyeleri için bu bedel 750 TL’ dir.) Kontenjan sınırlarında dalıcıların misafirlere göre önceliği vardır. Rezervasyon iptali tekne hareket saatinden 24 saat öncesine kadar yapılabilmektedir. İptal talebinizi yazılı olarak gelisimdalisi@tbk.org.tr adresine bildirmeniz gerekmektedir. Tekne hareket saatine 24 saatten az kala yapılan iptal bildirimlerinde ücret iadesi yapılmaz.

Başvuru ve kayıt esnasında sizden 750 TL ön ödeme tahsil edilecektir. Varsa dalış ücreti bakiyeleriniz ve ekipman kullanım ücretleriniz teknede tahsil edilecektir.

Dalış elbisesi (başlıklı içlik dahil), BC ve regülatör başvuru sırasında bildirilmek şartıyla kulüpten kullanım ücreti karşılığında temin edilebilir. BC kullanım bedeli 100 TL, Regülatör kullanım bedeli 100 TL, Dalış elbisesi (başlıklı içlik dahil) kullanım bedeli 100 TL olup dalış ücreti dışında ayrıca tahsil edilir.

GELİŞİM DALIŞLARI TAKVİMİ VE BAŞVURULAR

Gelişim dalışlarımızın 2024 yılına ait planlamasına buraya tıklayarak erişebilirsiniz. Başvurular ilgili tarihteki Gelişim Dalışı etkinliği sayfası içinden alınmaktadır.

GENEL BİLGİLENDİRME

Katılımcıların, dalış günü 08:30′ da Caddebostan Sahil Tesislerimizde bröve ve kimlikleri ile birlikte hazır olmaları gerekmektedir. Tekne hareket saati kesindir. Özellikle kulüpten ekipman temin edeceklerin mağduriyet yaşamamaları için tesise 08:30’da gelmeleri gerekmektedir.

Gelişim Dalışlarımızda sadece 1 Yıldız Dalıcılara Liderlik ve/veya Asistanlık hizmeti verilmektedir. Gelişim Dalışlarımıza, Deneme (Discovery) dalıcıları kabul edilmemektedir.

Dalıcıların bireysel olarak maske, palet, patik ve şnorkellerini kendilerinin getirmeleri beklenmektedir. Bunlarda eksiği olanlara, kulüp imkanlarının elverdiği ölçüde yardımcı olunmaya çalışılacaktır.

Teknemizde yiyecek ve içecek bulunmamaktadır. Bu nedenle tedbirli gelinmesi gerekmektedir.

TBK 1954 isimli dalış teknesinin kapalı ve açık tüm alanlarında sigara içilmez.

Etkinlik ile ilgili sorularınızı, 0 (549) 299 01 99 numaralı telefonu arayarak veya whatsapp üzerinden yazarak iletebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Optimized by Optimole